Skup samochodów

Skup aut w Wrocławiu Psim Polu

skup aut Wrocław Psie Pole

Oferta skupu

Skup samochodów Wrocław Psie Pole - skupujemy za gotówkę

Skup samochodów Wrocław Psie Pole - SK_24

SKUP SAMOCHODÓW SK_24

Potrzeba kupna nowszego auta implikuje zazwyczaj sprzedaż używanego wozu. Leciwe samochody będą zazwyczaj w niezbyt atrakcyjnym stanie mechanicznym, co utrudnia ich sprzedanie w dobrej cenie i szybkim okresie czasu. Dlatego to zadanie nie jest przyjemne, gdyż zacząć trzeba od samodzielnej kwerendy-przeglądu auta i od stworzenia ogłoszenia z zebranymi danymi technicznymi auta, zdjęciami ( zapewne po jego dokładnym myciu i odkurzaniu wnętrza ) oraz z wymyśloną przez siebie ceną. Potem wyczekujemy na kontakt z potencjalnymi zainteresowanymi, i oby były to wielokrotne telefony nawet z uciążliwymi i mało rozsądnymi pytaniami typu np. czy sprzeda pan/pani to auto za .. i tu zwykle zaniżona o poowę wartość. Kontakt z nabywcami nie oznacza jednak tego, że nabędą oni pojazd. Dlatego to skup samochodów w Wrocławiu Psim Polu dla tego typu osób będzie najodpowiedniejszym wyjściem. Nasza firma szybko oraz kompleksowo zajmuje się skupywaniem pojazdów bez znaczenia dla ich stanu mechanicznego, zrobionych kilometrów czy ich wieku. Podjąć kontakt z nami będzie mógł każdy, kto posiada nie tylko pojazd zdatny do dalszej eksploatacji, z co dopiero zrealizowanym badaniem technicznym diagnosty, ale także i taki, jaki przeznaczony jest tylko na złom. Wszystko to z tego powodu, że złomowanie samochodów w Wrocławiu Psim Polu także znajduje się w opcjach oferty naszej firmy. Zainteresowani złomowaniem będą w głównej mierze posiadacze pojazdów, których naprawa przestała być opłacalna, a stan mechaniczny nie pozwala na dalsze korzystanie z pojazdu. Do tego, kasacja pojazdów w Wrocławiu Psim Polu też będzie mogła zostać zlecona naszej firmie. Niezbędna będzie ona w przypadku, gdy pojazd uległ wypadkowemu zdarzeniu drogowemu i dużemu uszkodzeniu ( odszkodowania z OC sprawcy ). W takiej sytuacji z pewnością nie będzie dopuszczony do dalszej jazdy. Niezależnie od tego, jaką metodę wybierze nasz klient, za każdym razem wyceniamy pojazd uczciwie a także rzetelnie, według jego stanu w momencie kupna. Kwota należności przekazywana jest natychmiastowo po sfinalizowaniu sprzedaży.

Główna siedziba naszej firmy, auto-handlowego skupu pojazdów znajduje się na ul.Lucjana Siemieńskiego 6, 50-228 Wrocław, stąd dojedziemy w 15 minut do każdej wrocławskiej dzielnicy i stawimy się we Wrocławiu Psim Polu by zobaczyć auto i je nabyć lub zrezygnować z zakupu. Co cię ominie przy oddaniu auta do skupu?
Oczywiście są takie niespodzianki, które warto by omijały nas szerokimłukiem. Jeśli kupi je od Ciebie niesolidna osoba prywatna lub nierzetelny handlarz. Sporządzenie wadliwej umowy kupna-sprzedaży może mieć nieciekawe konsekwencje jak np. spowodowanie wypadku lub stłuczki, Twoim starym autem, które nominalnie zgodnie z umową, jeszcze do Ciebie może należeć w zależności od wyjaśnień składanych przed organami.
Niełatwa sprzedaż samochodu dotykająca różnych właścicieli pojazdów wiekowych albo takich, które są w naprawdę słabym stanie technicznym. Spieniężenie tego auta za kwotę realnej wartości rynkowej w zasadzie graniczy z niemożliwością, a nie każda osoba zechce radykalnie obniżać swoją ofertę jedynie po to, aby maksymalnie szybko pozbyć się samochodu. Dobrą pomoc w tej kwestii może jednakże zaoferować nasz świetny skup aut z Wrocławia-Psiego Pola ( dzielnicy Wrocławia ), z którego ofertą warto zaznajomić się chociażby teraz.

Skup aut Wrocław Psie Pole - ExpresCar

SKUP AUT ExpresCar - Dlaczego warto?

Długo próbujesz już sprzedać swoje używane auto?
Zapytaj u nas - może okazać się, że pozbędziesz się go w 30 minut!
Niewiele osób ma czas i ochotę, na to, by samemu podjąć się sprzedaży własnego starego auta. Jeszcze mniej właścicieli ma wiedzę jak zrealizować tę transakcję z optymalnym zyskiem. Sprzedaż i kupno aut jest jednak sztuką. Taka sprzedaż i zakup by obie strony były zadowolone. Jak wiemy zadanie takie, nie należy do łatwych, gdyż stan techniczny starego pojazdu utrudnia wyzyskanie ceny. Jest jednak inne rozwiązanie, jakie będzie zdecydowanie szybsze, a przy tym z gwarancją otrzymania dobrych pieniędzy za tego typu wóz. Jest to skup samochodów w Wrocławiu Psim Polu, jakim zajmuje się właśnie nasza firma. Za każdym razem indywidualnie będziemy podchodzić do wyceny pojazdu, biorąc pod ocenę wartości rynkowe oraz stan rzeczywisty odbieranego pojazdu. Gdy podana cena zostanie zaakceptowana przez właściciela auta, to szybko przekazujemy gotówkę albo robimy przelew bankowy na podane konto bankowe. Nie zawsze używany pojazd będzie w takim stanie technicznym, że nadaje się do jazdy. Czasami tak wiek, zrobione kilometry, jak i stan techniczny sprawiają, że jedyną opcją dla pojazdu będzie jego kasacja o ile pojazd nie nadaje się do muzeum motoryzacji. W takiej sytuacji, należy też załatwić kilka formalności i zorganizować transport dla auta, co może być czasochłonne. Z tego powodu to złomowanie pojazdów w Wrocławiu Psim Polu opłaca się zlecić naszej firmie, ponieważ kompleksowo możemy zająć się usługą, a po załatwieniu formalności przekażemy należną kwotę. Dla licznych właścicieli używanych wozów, jakie będą ze starszych roczników skup aut w Wrocławiu Psim Polu będzie najwygodniejszym wyjściem. Tym bardziej iż profesjonalna firma gwarantuje pełne usługi z tym problemem powiązane, a przy tym szybką i atrakcyjną wycenę a także wypłatę pieniędzy. Skontaktuj się z nami, żeby lepiej zaznajomić się z usługami, które zapewniamy.

Formalności załatwiamy od ręki, zawsze posiadamy komplet niezbędnych wzorów dokumentów, wzór umowy kupna-sprzedaży, potwierdzenie dokonania zapłaty za pojazd, formularze zgłoszeniowe do wyrejestrowania auta w urzędzie komunikacji właściwym dla danej dzielnicy w tym wypadku dzielnicy Wrocław Psie Pole.
Oględziny obiektu, wycena z natury - to najszybszy z możliwych sposobów wyceny ponieważ dysponując bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą co do właściwości różnych marek i modeli samochodów, bezpośrednio z natury możemy określić jego realną wartość oraz to czy auto kupimy. Na podstawie dokumentów auta możemy poświadczyć jego histtorię, uwiarygodnić przebieg i rok produkcji oraz to czy auto nie było skradzione. Posiadamy ogromne doświadczenie, zatrudniamy profesjonalnych pracowników, a do tego inwestujemy w firmę, by gwarantować usługi na najlepszym poziomie. Kasacja pojazdów z naszą firmą jest bardzo bezpieczna, bowiem wystawiamy dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu. Równocześnie przy sprzedaży auta sprawnego wręczamy pełną umowę zbycia oraz gotówkę do ręki. To najatrakcyjniejsza i najbezpieczniejsza metoda na sprzedanie starego pojazdu.
12 czynników podwyższających cenę auta to: dobry lub bardzo dobry stan blacharki karoserii, zdrowe progi i drzwi, pozbawione oznak rdzewienia lub rdzy, brak porysowanie i uszkodzeń parkingowych, niski przebieg pojazdu na przykład 70000 km przebiegu, opony w dobrym stanie, dodatkowy komplet opon zimowych, auto na alufelgach, nie palone wnętrze, siedzenia zachowany w dobrym stanie tapicerka nie popalona od papierosów i nie poprzecinana, auto z ważnym badaniem badaniem technicznym, auto z ważnym ubezpieczeniem

Nasza misja

Skup aut Wrocław Psie Pole

Trudno lub bardzo trudno jest odsprzedać auto używane na wolnym rynku a zmiana postrzegania tego faktu jest częścią naszej misji. Chodzi nam o to by skup samochodów Wrocław Psie Pole jak najbardziej ułatwiał i upraszczał ten proces oraz czynił go bezpiecznym. Kupując przez ostatnie lata 1997r.-2020r. setki jak i nie tysiące samochodów, powiększyliśmy firmę oraz zdobyliśmy doświadczenie, którym się dzielimy. Dzięki temu tak jak chcieliśmy w momencie zakładania skupu aut, możemy rzetelnie określić wartośc rynkową i dać gwarancję na atrakcyjną cenę auta. Profesjonalna obsługa, przygotowanie dokumentów kupna sprzedaży w kilka minut to nasz znak firmowy. Doradzamy także przy indywidualnych zakupach auta. Lubimy kupować używane auta, odsprzedawać je, nawet jeśli zysk nie jest duży. Spełniamy także rolę stacji recyclingu i ekologicznej utylizacji pojazdów, które są wycofywane z ruchu.
Prowadzimy także wrocławski motoryzacyjny portal ogłoszeniowy http://moto-wroclaw.imax24.pl , w którym nieodpłatnie klienci, którzy poszukują nabywców aut na wolnym rynku, mogą dodawać swoje oferty z prezentacjami swoich pojazdów. Zatem nie jesteśmy nastawieni wyłącznie na zysk z obrotu autami używanymi, ale pomagamy naszym być może przyszłym klientow w znalezieniu kupca. Bez naszej prowizji i zysku także znajdziesz u nas kupca na pojazd.

Kontakt - Wycena

Najlepszy skup aut we Wrocławiu Psim Polu

Wyślij wiadomość z prośbą o wycenę

Dane kontaktowe

535 247 247

Wrocław Psie Pole

psiepole@skupaut-expres.pl