Praca dla kierowców

Oferty pracy z C+E

skup aut CE

Oferty pracy

Kierowcy z uprawnieniami C+E - Niemcy

Skup samochodów CE - SK_24

SKUP SAMOCHODÓW SK_24

Dlaczego tak szybko potrzebujesz sprzedać stare, używane auto? Poszukiwanie osoby lub firmy, która zakupi nasz używany kilka lub kilkanaście lat pojazd, jest podyktowane względami ekonomicznymi. Po prostu potrzebujemy spieniężyć ruchomość, z której nie zamierzamy dalej korzystać na drogach krajowych czy ulicach Wrocławia. Warto zatem podejść do tego zadania ekonomicznie a nie emocjonalnie.

Sposoby na pozyskanie nabywcy - sprzedaż indywidualna ( dzielnice Wrocławia ).
Tak jak jest to na każdym rynku, także w branży motoryzacyjnej występuje popyt na używane samochody i ich podaż. Nasz katalog z ofertami dla kierowców C+E reprezentuje grupętransportową tworzącą popyt ale i także, gdy odsprzedajemy niektóre modele, tworzymy strumień podaży w naszej okolicy. Nabywcami pojazdów są głównie osoby prywatne, indywidualni handlarze, komisy samochodowe, stacje kasacji i złomowania, stacje demontażu aut. Odbiorcami części ze skupywanych pojazdów są hurtownie części samochodowych, warsztaty napraw blacharskich i także złomy samochodowe ( w tym przypadku skup jest częścią systemu ekologicznego recyclingu pojazdów ).

praca dla kierowców CETransport TIR w wersji zorganizowanej, firmy i indywidualni handlarze stanowią razem około 40% rynku spedycji.Zalecenia dla kupujących samochody są mniej zasobne. Oprócz zapewnienia odpowiedniej ilości gotówki, lub środków na koncie będących równowartością wynegocjowanej ceny za auto, trzeba zapewnić sobie czas na spokojne oglądnięcie kilku podobnych modeli aby wybrać ten w najlepszym stanie i w optymalnej cenie. Jako skup samochodów z z CE możemy podpowiedzieć indywidualnym kupującym jak i gdzie sprzedać korzystnie, zaoferować usługę doradztwa rzeczoznawcy samochodowego - co pozwoli uzupełnić brak doświadczenia przy zakupie auta.


Skup aut CE - ExpresCar

Ofert CE DRIVER - Dlaczego warto?

Nasza misja

Korzystny skup aut CE

Zakładając firmę w branży auto-moto można wybrać różne gałęzie czy kategorie. Może to być warsztat mechaniki samochodowej, auto-myjnia, pomoc drogowa, wypożyczalnia samochodów, awaryjne otwieranie drzwi, sklep z częściami zamiennymi i inne. My, mając zacięcie handlowe, wybraliśmy opcję sprzedawcy samochodów jaką jest skup aut, kasacja i złomowanie pojazdów. Zamiłowanie do samochodów przenosimy na pomoc w sprzedaży pojazdów zdużym przebiegiem, aut osobowych ze starych roczników, pojazdów uszkodzonych i powypadkowych.

Kontakt - Wycena

Najlepszy skup aut we C+E

Wyślij wiadomość z prośbą o wycenę

Dane kontaktowe

784 310 600

CE

wroclaw@skupaut-expres.pl